Tajny plan rządu. MON chce wysłać eskadrę samolotów bojowych nad Izrael.

0
1607
źródło pixabay.com (CC0)

MON planuje wysłanie samolotów wielozadaniowych F-16 oraz transportowców C-130 Hercules nad Izrael. Z ich pokładu rozpocznie się dywanowy nalot ulotkowy który ma na celu przedstawienie prawdziwych faktów na temat mrocznego oblicza II WŚ.

Plan działania eskadry bojowo-informacyjnej został podzielony na kilka etapów z różnym stopniem trudności. Mimo wszystko jeżeli działania polskich pilotów się powiodą, nikt już nigdy nie wspomni o „polskich obozach śmierci”.

Podczas wykonywania misji na polskich pilotów czeka wiele zagrożeń.

Utajniony start samolotów bez wiedzy dowództwa NATO z wojskowego lotniska w Mińsku Mazowieckim poprzez międzylądowanie w Turcji to błahostka w porównaniu z naruszeniem przestrzeni powietrznej suwerennego państwa. Na dodatek takiego, który posiada w swoim arsenale broń jądrową.

Jak twierdzą eksperci – Siły Powietrzne RP od wielu lat nie wykonywały tak skomplikowanej operacji. Przeprowadzenie misji z chirurgiczną precyzją, na dodatek w bardzo krótkim czasie możliwe, że pozwoli na zalanie ulotkami ulic Izraela i uniknięcie strat.

Dowództwo MON (oraz cywilni delegaci) postanowili zwiększyć szansę powodzenia polskich pilotów poprzez zlecenie wykonania misji w nocy.

Wszystko po to aby zapewnić pilotom maksimum bezpieczeństwa pod osłoną ciemności.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku