Dymisja Ministrów oraz Prezydenta. Czy Prezes naprawdę zostanie koronowany na Cesarza?

0
3023
źródło pixabay.com (CC0)

Szefowa rządu ogłosiła zmiany, które przewrócą znany nam świat. Intryga została uknuta w czeluściach Żoliborskiego Centrum Zarządzania Polską (ŻCZP) pod dowództwem najważniejszych polityków partii.

Chwilę po godzinie 20.00 partyjni kurierzy dostarczyli dokumenty w których zażądano natychmiastowej dymisji większości ministrów. Rykoszetem dostało się również Prezydentowi, który ma tylko godzin na zebranie rzeczy i opuszczenia pałacu.

Według informatorów działających na zlecenie mediów, ostatnie decyzje zapadły pod silnym wpływem Ministra Wojny oraz jednego z toruńskich duchownych.

Podobno, gwoździem do trumny okazała się analiza wykonana przez wojskowych na zlecenie Prezesa, która potwierdziła, że monarchia ma większe szanse na wieloletnie przetrwanie niż republika czy kraj rządzony demokratycznie.

W związku z tak postawionymi faktami postanowiono o rozpoczęciu przygotowań do przyjęcia nowego władcy Polski oraz obalenia poprzedniego systemu.

Koronacja Prezesa na Wielkiego Cesarza IV Rzeczpospolitej ma się odbyć w najbliższą niedzielę. Uroczystości koronacyjne odbędą się na Wawelu i trwać będą nieprzerwalnie do chwili zakończenia 960 miesięcznicy Smoleńskiej.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku