Szyszko w natarciu z MON: Lasy muszą zostać wycięte do ostatniego drzewa!

0
1127
źródło pixabay.com (CC0)

Ministerstwo Środowiska poinformowało media o rozpoczęciu wspólnych manewrów z MON. Ćwiczenia pt. „Rzeźnik Drzew” rozpoczną się w ciągu kilku godzin. Podczas akcji zostanie wypalonych kilka hektarów lasu, co ma być wstępem do docelowych działań zaplanowanych na wakacje.

Miarka się przebrała. W lasach mogą miesiącami ukrywać się partyzanci. Aby temu zapowiedz podjęliśmy odpowiednie kroki. Wypalimy lasy, a ziemię obsypiemy solą aby nic na niej już nigdy nie urosło. – twierdzi minister Środowiska, wielki fan zwierząt, miłośnik przyrody Jan Szyszko.

W ćwiczeniach, na których zaplanowano wypalenia z 1,67 ml hektarów (ziemi będącej w prywatnych rękach ministra), weźmie udział 30 tysięcy żołnierzy pod specjalnym dowództwem Antoniego Macierewicza.

Lasy będą podpalane, rozjeżdżane gąsienicami czołgów, deptane butami żołnierzy, a nawet bombardowane przed dywizje pancerne oraz lotnictwo.

Ćwiczenia z użyciem tak olbrzymich środków, są wstępem do majowej akcji antyterrorystycznej, podczas której zostaną wycięte wszystkie drzewa na terenie RP.

W kuluarach sejmu mówi się o docelowym wycięciu wszystkich porostów, krzewów, a nawet grzybów.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.