Rząd podjął decyzję o rozpoczęciu wypłat dożywotnich dodatków emerytalnych!

7
4361
źródło pixabay.com (CC0)

Tysiące emerytów każdego dnia boryka się z problemem finansowym. Wszystko przez stanowczo za niskie świadczenia, które w konfrontacji z realiami życia nie pozwalają na godną egzystencję.

Rozwiązaniem problemów polskich seniorów ma być rządowy program socjalny. Wypłaty mają zostać realizowane w ciągu kilku najbliższych dni.

Program różaniec+ ma wspomóc duchowo wszystkich emerytów, którzy na co dzień borykają się z trudnościami życia.

Problemy z niedożywieniem, brakiem lekarstw czy wyrzuceniem na bruk przez komornika często rozpoczynają się w chwili utraty wiary. Wiary, która pozwali na przejście przez Bramy Niebios i radość z życia wiecznego. Nawet wtedy gdy życie doczesne jest marne i uciążliwe.

Realizacja wydawania różańców z rządowego programu będzie odbywała się we wszystkich parafiach na terenie Polski.

Warunkiem otrzymania różańca jest przystąpienie do komunii oraz wpłata drobnej kwoty na wskazane przez proboszcza konto.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku

7 KOMENTARZE

  1. co by nie zrobic to polski emeryt i tak jest w stanie utylizacji, a wywalczył to sobie rujnując PRL, ani różaniec, ani śmieszne dodatki tego nie zmienią, to tylko naśmiewanie sie z rzeczywistosci polskiego emeryta.