Prezydent o Tarczy Antykryzysowej: jeżeli komuś wystarcza, to niech nie korzysta

0
1340
tarcza antykryzysowa 1.0 2.0
photo by pixabay.com

Prezydent Najświętszej Rzeczypospolitej zaapelował do przedsiębiorców o chłodne spojrzenie na tarczę antykryzysową. Czy prywaciarze o lewackich poglądach odpowiedzą na wezwanie Matki Ojczyzny?

Prezydent w ogniu pytań czy budżet stać na udźwignięcie deklaracji związanych z wprowadzeniem Tarcz Antykryzysowych (1.0, patch KoronaWir 1.1 i 2.0) odparł, że wszystko co obiecał zostanie spełnione zgodnie z oczekiwaniami społecznymi.

Będę apelował, żeby osoby, którym wystarcza na normalne funkcjonowanie, nie pobierały świadczenia (…); apelował, ale nie zabierał – mówił w poniedziałek w Polsat News prezydent Andrzej Duda.

Rozpaczliwa prośba natychmiast natchnęła wyrozumiałych biznesmenów!

Dumni przedsiębiorcy związani z partią rządzącą obiecali wspomóc kraj poprzez nie pobieranie świadczeń. Wielu z nich zadeklarowało chęć wycofania się z programu 500+, a niektórzy wstrzymają się od picia wody. Do pierwszego rzęsistego deszczu.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo. Dane zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność!