Znani testerzy otrzymali mordercze zlecenie. W paczkach znajdywały się ładunki!

0
883
źródło pixabay.com (CC0)

Testy produktów to ogólna nazwa egzaminów, które przeprowadzają potencjalni odbiorcy na dostarczonych przez producentów produktach. Oprócz anonimowych ankiet w sieci rozwinęła się potężna siatka zawodowych testerów. Kilku z nich zostało wykorzystanych przez Koreański reżim.

Korea Północna postanowiła przed konfliktem zbrojnym z USA (oraz całym światem – przy. red.) przetestować kilka swoich morderczych zabawek.

Do tego celu jedna z największych agencji headhunterskich na świecie podpisała milionowe kontrakty z youtubowymi testerami.

Testerzy zgodzili się przetestować otrzymane produkty na trzy różne sposoby.

W domu, po otrzymaniu paczki celem zaprezentowania opakowania oraz jakości wykonania, w studio celem przedstawienia możliwości sprzętu oraz na ulicach największych miast aby zasięg oraz możliwości broni nuklearnej nie budził wątpliwości.

W wyniku testów śmierć poniosło miliard ludzi. Straty szacowane są w milionach dolarów. Ekosystem w miejscach wybuchów jest nie do odnowienia.

Reakcje konsumentów, choć niepotwierdzone przez respondentów, zadowoliły reżim Państwa Kim.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.