Znamy program klas narodowo-matematycznych. Materiał jest zaskakujący!

0
1092
źródło pixabay.com

Pierwsza klasa narodowo-matematyczna powstanie już za kilka chwil w Milanówku. Widząc ogromne zainteresowanie wśród młodzieży licealnej, podobne klasy zostaną wprowadzone do wszystkich szkół na terenie RP. Minister obrony (przyjaciel znanego aptekarza) już zaciera ręce! Będą szkolić wojowników.

W programie nauczania znajdujemy m.in. podział na część praktyczną: wyjazdy w teren, naukę strzelectwa oraz konserwacji broni palnej, walkę wręcz, praktyczne podstawy saperskie oraz część teoretyczną: charakterystyki poszczególnych broni (w tym analiza zasięgu oraz ustawiania przyrządów celowniczych) oraz przygotowanie do działań dywersyjnych na terenie wroga.

Każdy dzień lekcyjny ma otwierać dwugodzinna msza, podczas której uczniowie będą leżeć krzyżem przed ołtarzem. Działanie ma wzmocnić tężyznę ficzyczną oraz wpoić wartości jakimi są „Bóg, Honor, Ojczyzna”.

Ponieważ braki mundurowe mieli już ich protoplaści, postanowiono, że pierwszego dnia rozpoczęcia roku szkolnego, młodzi adepci wilczego stada przejdą ulicami miast w poszukiwaniu materiału, który nada się do własnoręcznego uszycia mundury.

Mam na myśli przede wszystkim to, co się dzieje na Ukrainie, no i sprawy związane z uchodźcami, które napawają niepokojem młodych ludzi. My przy Dębaku mamy przecież ośrodek dla uchodźców. To, co wydarzyło się we Francji czy w Belgii, to sygnały, że trzeba być przygotowanym – powiedział w rozmowie z mediami dyrektor szkoły

Tutaj warto dodać, że uczeń podczas pierwszej wyprawy otrzyma łuczywo, garotę oraz nóż bojowy. Nie powinien dać się złapać i może zabić co najwyższej trzy osoby.

Wszystkim pierwszakom życzymy udanego roku szkolnego!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.