Zmiany w polityce Europejskiej. Policjanci będą mogli strzelać do zamachowców!

0
853
źródło pixabay.com (CC0)

Brytyjska i Francuska policja będzie mogła strzelać do zamachowców! Zmiana polityki dotychczasowej strategii została wymuszona przez funkcjonariuszy. Wszystko przez zbyt liberalne karanie przestępców.

Muzułmanie, Chrześcijanie, Irlandczycy, Żydzi, Azjaci nie mogą być traktowani w ten sam sposób ponieważ narusza to ich dobra.

Jednostki policji zostaną wyposażone w broń przygotowaną pod kątem zatrzymania terrorystów wszystkich mniejszości.

W każdym radiowozie znajdzie się policyjny zestaw neutralizujący. Będzie to między innymi kilka dziewic, skrzynka piwa, haggis, koszerna zupa oraz miska ryżu.

W przypadku braku reakcji na wyżej wymienione czynniki naturalizujące, funkcjonariusz będzie mógł oddać strzały z broni gładkolufowej.

Pociski wypełnione są pierzem, pluszem oraz feromonami, które kojarzyć się mogą zamachowcom z domem.

Mniejszości narodowe pochwaliły Unię Europejską za liberalne i indywidualne podejście do wszystkich osób, które niezależnie od stanu posiadania, rasy, narodowości czy celów zechcą przebywać na ich terenie.

Poza Francją i Wielką Brytanią chęć wprowadzenia podobnej ustawy zgłosili Niemieccy politycy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.