Zerwana umowa ws. Caracali! Jest odpowiedź Francuzów!

0
3432
źródło pixabay.com

MON oficjalnie zerwał negocjacje ws. helikopterów produkowanych przez Airbusa.  W zaistniałej sytuacji, rząd Francji zapowiedział nałożenie embarga na Polskę, na swój flagowy produkt.

Popularny wśród młodzieży, uwielbiany przez klasę średnią i wspominany z nutką zachwytu przez starców lodzik zwany „francuzem” to już przeszłość.

Prezydent Francji na posiedzeniu rządu ogłosił nałożenie na Polskę embarga. Od dzisiaj do odwołania, oralnych pieszczot nie będzie można stosować w kraju nad Wisłą.

Każda osoba, która zakaz na terytorium RP złamie może spodziewać się wielomilionowego odszkodowania, o które ubiegać się będzie Ambasada Francji.

Aktualnie setki domów płatnych uciech zostaje zamknięta a ich pracownice rozpoczynają emigrację w kierunku krajów zachodnich (w tym do Holandii, Francji i Niemiec).

Jeżeli Polski rząd na spotkaniu z Prezydentem Francji nie ustali pokojowego rozwiązania sprawy, może ona doprowadzić do fali protestów oraz napięcia społecznego w znacznie większej skali niż ostatni #czarnyprotest.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.