Zdelegalizowana antykoncepcja? Wiemy jaki dozwolony środek zostanie na rynku!

0
4031
źródło pixabay.com

Kobiety w Polsce solidaryzują się w obronie przed przedmiotowym traktowaniem. Ustawa anty-aborcyjna oraz aktualnie poruszona, delegalizująca antykoncepcję może cofnąć w czasie Polską demokrację o kilka wieków. Czy ciemnogród opanuje umysły polityków?

Organizacje pro rządowe złożyły w ostatnich dniach projekt ustawy całkowicie zakazującej aborcję oraz delegalizująca antykoncepcje. Osoby, które farmakologicznie będą wpływały na życie płodu, lub blokowały jego powstanie będę karane z całą surowością sądów. Za oba czyny taryfikator w propozycji uchwały, przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

Kontaktując się z twórcami ustawy dowiedzieć się można, że naturalne metody antykoncepcji (tzn. badanie temperatury pochwy, gęstości śluzu, kalendarzyk etc.) nie tylko zostaną legalne, ale otrzymają odpowiednie finansowanie z budżetu gmin celem rozszerzenia wiedzy na ich temat, ergo rozwoju edukacji wczesnoszkolnej.

Dodatkowo na rynek zostanie wprowadzony jedyny legalny środek antykoncepcyjny o nazwie Plemnikiler. W jego skład wchodzi przede wszystkim piwo i piasek. Jak twierdzą rządowi eksperci – gdy plemniki się upiją, jest szansa, że zatłuką się ziarenkami piasku jak kamieniami.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.