Zbiórka funduszy na ewangelizację kosmosu. Terlikowski poleci w kierunku gwiazd!

0
986
źródło pixabay.com (CC0)

Odkryty układ planetarny na którym może istnieć życie daje wiele możliwości. Jedną z nich jest ewangelizacja, która dla części katolików jest ważniejsza niż naukowe zbadanie życia pozaziemskiego. Wyzwania podjął się redaktor Terlikowski.

Zbiórka na budowę rakiety dla misji „Terlikowski 11” rozpocznie się w poniedziałek.

Miliony zostaną wpompowane w budowę platformy kosmicznej, z której redaktor Terlikowski rozpocznie drogę ku ewangelizacji wszechświata.

Oczywiście o ile uda się zebrać wystarczającą kwotę.

Na budowę wyrzutni, samego statku, oraz opracowanie technologii pozwalającej na przemieszczanie się z prędkością światła potrzebne jest około biliona dolarów.

To tak niewiele aby Terlikowski zniknął z naszej planety raz na zawsze. Musimy się zjednoczyć. – twierdzą zaangażowani w zbiórkę wolonatriusze.

Suma choć wielka, jest do zdobycia. Do zbiórki dołączyły wszystkie portale crowdfunding działające na świecie.

Do pomocy w zebraniu funduszy zgłaszają się firmy, osoby prywatne, politycy, artyści, oraz samorządy, które oddają część budżetu, a nawet zorganizowane grupy przestępcze

O stanowisko poprosiliśmy przedstawicieli NASA, jednego ze współorganizatorów projektu – Zniknięcie redaktora to mały krok dla człowieka, lecz wielki dla ludzkości.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.