Zbigniew Stonoga zatrzymany w hotelu Mariott!

0
1709
źródło - youtube.com

Znany, mający problemy z prawem biznesmen, został zatrzymany w nocy ze środy na czwartek przez policję. Funkcjonariusze interweniowali na prośbę pracowników hotelu Mariott, którzy nie mogli sobie poradzić z rzekomo pijanym i awanturującym się mężczyzną.

Według naszych informacji Zbigniew Stonoga chciał wynająć pokój w hotelu Mariott. Był jednak w stanie, który wskazywał na to, że jest „po kieliszku”. Gdy obsługa odmówiła, zaczął iść w kierunku wyjścia przepraszając za zamieszanie. Mimo stanu wskazującego na lekkie upojenie alkoholem, zatrzymał się czując, że coś niedobrego dzieje się w jego obecności!

Zobaczyłem, że kanapa tli się od niedopałka pozostawionego przez recepcjonistkę. Szorski, kujący dym uderzył swoim swądem prosto w moje nozdrza! Od razu zawiadomiłem recepcję, ale… pracownicy hotelu Marriott uznali, że jestem niepoczytalny i kazali mi iść do diabła. Rozpoczęła się awantura. Przyjechała Policja, a ja ostatkiem sił wyrwałem się z ich objęć i oddałem mocz na coraz większy płomień unoszący się znad żarzących się kanap – relacjonuje aresztowany biznesman

Zupełnie inaczej przedstawia sprawę osoba, znająca przebieg wydarzeń i podobno znajdująca się w hotelu w czasie zajścia – Był agresywny, wulgarny i nachalny – mówi świadek – zasikał pół holu, kopał policjantów, a ten płomień to sami byśmy ugasili.

Policja potwierdza – doszło do nadużycia

Zbigniew Stonoga zażyczył sobie wezwania pogotowia przebywając na komisariacie, bo – jak twierdził – źle się poczuł. Prywatny lekarz darczyńcy uważa, że był to stan przedzawałowy. Niestety dwóch ratowników medycznych i pielęgniarka, choć przyjechali na zgłoszenie, by udzielić mu pomocy- zostali zmanipulowani przez policję i namówieni do zbagatelizowania zagrożenia życia wzywającego pomocy człowieka!

Zbigniew Stonoga od dawna toczy prywatną wojnę z policją. Na swoim profilu publikuje m.in. filmy z policyjnych interwencji. Tropi częste przypadki policyjnych nadużyć. Dlatego wnoszę o dyscyplinarne zwolnienie wszystkich policjantów pełniących tego dnia dyżur na komendzie, na którą trafił pokrzywdzony. Zbysiu. Kocham Cię. – powiedział rzecznik KPP Ryszard Siurka

Z ustaleń dzienników zainteresowanych sprawą polityka, darczyńcy i obrońcy uciśnionych wynika, że nie stwierdzono u niego alkoholu we krwi. Jeżeli wszystko będzie dobrze, w najbliższą środę Prezydent Andrzej Duda wręczy zaangażowanemu w obronę Polski rodakowi Krzyż Kawalerski (ten sam, który otrzymał właściciel Biedronki).

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z wyborcza.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.