W metrze zatrzymano… zamachowca samobójcę! Przebrany był za Wardęgę!

0
1900
źródło - Flickr.com

Do sieci trafiło nagranie przedstawiające zatrzymanie zamachowca samobójcy! Taki incydent miał miejsce dziś w warszawskim metrze. Zamachowiec był przebrany za popularnego polskiego youtubera – Sylwestra Wardęgę!

Jak widać na nagraniu uwiecznionym przez telefon komórkowy, z metra wyprowadzony zostaje Sylwester Wardęga. Zaalarmowane przez pasażerów służby zareagowały natychmiast, aby ostudzić zapał młodego youtubera. Nikt się nie spodziewał, że pod maską Wardęgi kryje się najprawdziwszy w świecie Lord Vader z  Gwiezdnych Wojen!

Jak wynika z relacji świadków, „Wardęga” chodził po wagoniku metra opowiadając ludziom sprośne żarty oraz rozdając autografy. Nawet osobom, które tego sobie nie życzyły. W pewnym momencie jeden z pasażerów wezwał Ochronę Metra zgłaszając niepokojące zachowanie performera. W zgłoszeniu miało pojawić się sformułowanie, że youtuber zaczął memrać dziwne słowa pod nosem brzmiące jak „ahal akbar”.

Na zgłoszenie w ciągu kilku chwil zareagowały służby bezpieczeństwa.

Chodził, opowiadał żarty, ale dyszał strasznie i co chwilę wydawał dźwięk jakby ktoś zassysał powietrze. Wydawało nam się to podejrzene do tego stopnia, że podjęliśmy interwencję wzywając ochronę i policję. Jak się później okazało mieliśmy rację! To był przebieraniec, zamachowiec i do tego samobójca! – mówi roztargniony podróżny udzielając wywiadu dla The Onion Daily.

źródło Youtube.com
źródło Youtube.com

Mistyczny wciągacz był początkowo Rycerzem Jedi, pod wpływem Kanclerza Palpatine’a przeszedł na Ciemną Stronę Mocy i przyjął imię Darth Vader. Doprowadził do zniszczenia Zakonu Jedi i wspomógł przekształcanie Republiki w Imperium Galaktyczne. Po klęsce w jednej z potyczek obiecał zemścić się na Europejczykach, Amerykanach i Kanadyjczykach!

Jak komentuje sprawę sam S.A. Wardęga – jestem dumny, że Lord Vader przebiera się za mnie. Nieszczęśliwym trafem okazało się, że nawet gwiazda kina, telewizji, książek i komiksów może zejsć na złą stronę. Ciemną stronę Mocy!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.