„Zarobimy na tym działaniu miliardy” McDonald’s zamyka restauracje w Polsce!

1
1693
źródło canva.com

Kiedy sprzedaż we wszystkich sieciach fastfoodowych w Polsce osiąga rekordy sprzedażowe, Amerykański McDonald’s niebawem zamknie wszystkie swoje restauracja. Wszystko w związku z automatyzacją sprzedaży i osiągnięciem dzięki konsumentom tzw. „masy krytycznej”.

Ostatnie nowelizacje w restauracji spowodowały szok wymieszany z szacunkiem wśród młodych i najmłodszych konsumentów mięsnych krążków w sezamowej bułce z warzywami. Możliwość bezobsługowego zakupu towarów, wybieranie menu przez smartfony czy też komponowanie swoich kanapek stała się prawdziwą rewolucją na rynku fastfoodów. Nikt nie spodziewał się, że sieć po wprowadzeniu okienek „odbioru” zamiast kas przekroczy kolejny milowy krok w historii sprzedaży.

„Wirtualne kanapki 5D” to specjalna aplikacja serwowana użytkownikom aplikacji Gogle VR. Żeby z niej skorzystać wystarczy posiadać telefon z systemem android, iOS lub Windows, gogle VR oraz zestaw startowy McDonald’s Drive-Wirtual. Zestaw składa się z nakładki zapachowo-dźwiękowej oraz sylikonowej „myszki smakowej”. Konsument zakładając gogle oraz uruchamiając aplikację może w dowolnym miejscu na ziemi zjeść ulubioną kanapkę lub wypić napój (nawet gazowany) a aplikacja dostarczy mu bodźców imitujących w 100% prawdziwą bułę. Na rozwój aplikacji w Polsce złożyli się sami konsumenci płacąc na zestawy czy pojedyncze produkty więcej niż ktokolwiek na świecie w przeliczeniu na realia finansowe.

Plusem działania  urządzenia będzie zmniejszenie ceny tradycyjnej kanapki w stosunku do wirtualnej o 90%. To znaczy, że za wirtaualnego burgera zapłacimy już 29 groszy a za zestaw niecałe 2 złote. Minusem jest sylikonowa „myszka smakowa”, którą żujemy zamiast tradycyjnego jedzenia – nie jest ona zalecana dla osób posiadających rozrusznik serca.

źródło youtube.com
źródło youtube.com

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

1 KOMENTARZ

  1. To nie jedzenie to syf. Cóż miliony jedzą i o tym nie myślą. Życie w niewiedzy jest lepsze ,lżejsze od pełnej świadomości. Bo przy świadomym byciu tu i teraz jesteś odpowiedzialny za co jesz za naturę i wszystko co żyje . Pozdrawiam