Zarób na dzisiejszej bitwie! Marsz Niepodległości w STSach!

0
1253

11 listopada odbywa się Święto Państwowe dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów! Święto Niepodległości w ostatnich 100 latach było ustawiane, znoszone, a wysiłkiem tysięcy ludzi przy destrukcji poprzedniego systemu wróciło do serc obywateli i na ulice miast. Na ulice gdzie przelewa się każdego roku krew, a co niektórzy… zaczynają na tym zarabiać!

STSy, czyli zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Na małych przelicznikach z dużym ryzykiem grają leśne dziadki i młodzi zapaleńcy wyrzucając ostatnie złotówki na typowanie meczy. Zasada jest prosta – obstaw ich jak najwięcej to zarobisz miliony monet. Ewentualnie nic nie zarobisz, bo pomylisz się przy jednej liczbie.

Co roku przyzwyczailiśmy się już do faktu, że na ulicach Warszawy toczone są boje między policjantami, a manifestantami. Standardem jest również to, że organizatorzy marszu twierdzą, że zamieszki wywołują policyjni spekulanci, zaś mundurowi, że prowodyrami są wyłącznie uczestnicy marszu. Jak jest w rzeczywistości? Tego już chyba nikt nie ogarnie. Wiadomym jest tylko to, że zamieszki jak były, tak będą i raczej nic tego nie zmieni.

Zakłady bukmacherskie dały graczom kilka możliwości na których można obstawiać swoje typy. Ilość rannych po obu stronach, ilość konfliktów (wyliczanych co 30 minut), oraz kilometry, na których zatrzyma się marsz podczas walki ulicznych, to tylko kilka kategorii, które znajdziemy w internetowych zakładach.

Przykład zakładu za 10 pln
14.00-14.30 – 0 rannych (1:1), 0 konfliktów (1:1), 0 postoi (1:1),
14.30-15.00 – 2 rannych (2policjantów:0Manifestantów – 1,5:1), 1 konflikt (2:1), 0 postoi (1,5:1),

Jeżeli wytypowaliśmy poprawnie możemy zarobić nawet 40 pln! Niestety przy każdej pomyłce los jest do wyrzucenia i zainwestowane pieniądze trafiają do kieszeni właściciela STSów.
Mimo wszystko ta dodatkowa atrakcja już wzbudza wiele emocji. Podobno Biuro Antykryzysowe Miasta st. Warszawy złożyło potężną zrzutkę i postawiło na kilka wariantów około 32 tysięcy pln. Trzymamy za Was kciuki!

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.