Zaparkowałeś auto jak uląg? Spodziewaj się dotkliwej kary!

0
1384
źródło Kamil Maćkowski

Komenda Główna Policji wraz z Ministerstwem Infrastruktury ogłosili opracowanie strategii w walce z osobami nieumiejętnie lub specjalnie parkującymi w sposób utrudniający poruszanie się pozostałym uczestnikom ruchu.

Windykacja, wystawianie mandatów i odszkodowania wypłacane właścicielom aut, których karoserię zarysowano podczas montażu blokad narażają budżet Państwa na ogromne straty finansowe. Wpływy z mandatów nie pokrywają w/w wydatków nawet w połowie.

Postanowiono wymyślić, opatentować i zastosować zamiennik, którego koszta organizacyjne w walce z procederem zostaną zmniejszone do minimum. Główną zaletą wprowadzanej technologi jest to, że jest mniejsza i znacznie tańsza w eksploatacji niż dotychczasowe rozwiązania.

Kupogłąb to specjalna mieszanka gołębich feromonów połączonych z karmą i specjalnymi środkami uzależniającymi. Osoba, która zaparkuje samochód w niewłaściwym miejscu, otrzyma dawkę preparatu wyłożoną na dach lub maskę pojazdu. Reakcja ptaków, które dotkliwie zasrają auto jest natychmiastowa!

W zależności od długości postoju auta w niewłaściwym miejscu, można spodziewać się warstwy odchodów głębokości od 0,1 do 20 mm.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.