Zamach bombowy w meczecie! Zwolennicy ISIS wstawiają flagi na portalach społecznościowych!

0
1276
źródło pixabay.com

Wydarzenia jakie miały miejsce w jednym z meczetów należącym i wspieranym przez ISIS, połączyły zwolenników tego ugrupowania na całym świecie. Ludzie łącząc się w bólu z bojownikami, wysyłają wiadomości o solidaryzacji przez zmianę zdjęcia profilowego na wszystkich portalach społecznościowych. Dzięki specjalnej nakładce, dostępnej pod domeną www.isicprofilapp.com możemy zmienić swoje zdjęcie, pokazując, że nie zgadzamy się na akty przemocy!

W ciągu ostatnich tygodni nasiliły się samobójcze zamachy terrorystyczne prowadzone przez katolickich bojówkarzy. W całym regionie opanowanym przez ISIS, brakuje dnia bez eksplozji. Działania prowadzone są głównie przez imigrantów-chrześcijan, którzy uciekli do Państwa Muzułmańskiego z Europy, opanowanej nurtem pieniądza.

Każdego dnia granicę z Syrią pokonują tysiące bankierów, prezesów i kierowników działów, którzy mieli dosyć wyścigu szczurów. Uciekają prosić o azyl i pozostanie pod opieką rządu, który mimo, że wymaga absolutnego poddania, nie wymaga pracy w biurze po 15 godzin na dobę!

Problem imigracyjny nie został uznany na początku jako zagrożenie. Tysiące ludzi codziennie po prostu mijało się w drodze z, lub w kierunku opanowanej wojną Syrii.

Aktualne szacunki potwierdzają, że na terenie opanowanym przez ISIS może przebywać około 1,5 miliona Europejskich imigrantów. Ich los, w znacznej mierze jest nieznany. Wiadomo jednak, że ok. 6% z tych osób wspiera ugrupowanie katolickich-bojówkarzy, a ok. 2% chce się do nich przyłączyć w samobójczych atakach na swych oswobodzicieli.

Angela Merkel po doniesieniach z terytorium opanowanym przez ISIS, postanowiła przykładem zamachów w Brukseli, przygotować transport czarnej kredy do malowania chodników, aby pokazać, że ataki jednoczą, zamiast dzielą społeczeństwo.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.