Zakaz handlu w niedzielę był przykrywką potajemnych działań rządu!

0
1284
źródło pixabay.com (CC0)

Kontrowersyjna ustawa zakazująca niedzielnego handlu okazała się przykrywką prawdziwej rewolucji. Politycy podjęli decyzję o wprowadzeniu częściowej prohibicji opartej na rządowym monopolu.

Decyzja o monopolizacji rynku spirytusowego okazała się niezbędna do utrzymania stabilności finansowej Rzeczpospolitej. Do końca roku rządowi eksperci wycenią i wykupią akcje spółek produkujących oraz dystrybuujących alkohol na terenie RP.

Zmieni się sama zasada rozdzielania dóbr spirytusowych na podstawie jednorazowych, imiennych zezwoleń ale forma podania oraz cena trunku zostanie na podobnym poziomie. Dla zwykłego, prawdziwego Polaka nic się nie zmieni. – twierdząc rządowi eksperci odpowiedzialni za reformę ustawy o przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Osoby czynnie biorące udział we mszy, przyjmujące komunię oraz wspierające parafię skromnym datkiem będą mogły w trakcie opuszczania budynku odebrać kwit zezwalający na jednorazowy zakup alkoholu w sklepie lub przepustkę do knajpy.

Pomysłodawcą idei przeciwdziałania alkoholizmowi jestem pewien znany biznesman z Torunia.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku