Żagań: do jednostki pancernej dołączył pierwszy batalion z San Escobar!

0
995
źródło pixabay.com (CC0)

Polscy i Amerykańscy żołnierze rozlokowali się w jednostce w Żaganiu. Dotarły również posiłki ściągnięte na mocy porozumienia Warszawa-Waszyngton-Santo Subito. Batalion pancerny z San Escobar, po zaaklimatyzowaniu się do panujących w Polsce temperatur rozpocznie wspólne ćwiczenia.

Stacjonujący w Żaganiu żołnierze, burmistrz oraz mieszkańcy okolic jednostki wojskowej chętnie powitali nowych towarzyszy broni. Wszystko za sprawą ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, który oficjalnie poinformował międzynarodowe media o uznaniu San Escobar przez stronę Polską.

Niebawem poznamy taktykę oraz możliwości militarne sprzętu produkowanego na licencjach sanescobarskich – powiedział minister MON na dzisiejszym expose.

Polska jako pierwszy kraj na świecie podpisała, w stolicy tego niewielkiego kraju (Santo Subito) porozumienie polityczne oraz militarne. W ślad za polskimi politykami poszły władze US.

Obecnie trwają rozmowy nt. dzierżawy lokali użytkowych, które po zaadoptowaniu zostaną przekazane tworzącej się ambasadzie w Warszawie.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.