Z jaką obsadą Netflix zekranizuje Smoleńsk? Wyciek informacji zachwycił fanów!

0
1263
źródło pixabay.com (CC0)

Spekulacje na temat najnowszej produkcji Netflixa podali sami internauci. Niezależne media podkreślają, że superprodukcja opierać się ma na oryginalnym scenariuszu z odświeżoną obsadą i nową reżyserią.

Gdy w 2016 roku widzowie zobaczyli Smoleńsk, wielu z nich z utęsknieniem czekało na kontynuację doskonałego scenariusza opierającego się na faktach.

Smoleńsk 2 będzie opowiadać o heroicznej walce najważniejszych polityków o wydobycie prawdy i skazanie osób zamieszanych w zamach.

W role Macierewicza, Misiewicza oraz innych ważnych osób wcielą się znani aktorzy międzynarodowego kalibru. Pod uwagę brani są między innymi: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li czy Dolph Lundgren.

Jak twierdzą producenci sequel ma opierać się na prawdzie podanej w iście hollywoodzkim stylu. Efektowne pokazy pirotechniczne mają uwieńczyć produkcję.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.