Wytypuj PESEL, wygraj świadczenia! Lotto podjęło współpracę z rządem w sprawie 500+

0
732
źródło pixabay.com (CC0)

Jeszcze kilka dni temu posiadanie dziecka było jedynym warunkiem otrzymania świadczenia 500+. Dzięki współpracy rządu z totalizatorem sportowym nawet osoby bezdzietne mogą ubiegać się o wypłatę gwarantowanych środków!

Wszystko rozpoczęło się w chwili przeliczenia pobieranych świadczeń na ilość dzieci przebywających na terytorium RP. Gdy okazało się, że prawie 45% rodziców nie pobiera zasiłków (ponieważ się po nie zgłosiło lub nie spełnia formalnych wymagań) okazało się, że na programie można nawet zarobić!

Totalizator sportowy przygotował specjalną loterię, której główną nagrodą będzie pobór rządowych świadczeń w wysokości 500 pln przez 18 lat.

Aby zagrać w „500+” wystarczy skreślić na blankiecie 10 liczb oraz cyfrę końcową od 0 do 9. Skreślone w ten sposób numery utworzą numer PESEL biorący udział w losowaniu. Wystarczy, że trafisz w niezajęty ciąg liczb a rząd zacznie wypłatę świadczeń!

W loterii mogą brać udział osoby posiadające jedno dziecko, a nawet rodziny bezdzietne!

Kupon konkursowy można nabyć od dzisiaj w każdym MOPSie, bankach, poczcie raz punktach lotto.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.