Wszyscy daliście się nabrać! Kaczyński okazał się prawdziwym Napoleonem Europy!

0
7705
źródło pixabay.com (CC0) / By Adrian Grycuk (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl], via Wikimedia Commons

Napoleon Bonaparte mógłby co najwyżej głaskać kota Jarosława Kaczyńskiego. Największy z najmniejszych strategów okazał się mistrzem przewidywania, konfabulacji, przebiegłości oraz dążenia do celu.

Nie lubimy Donalda Tuska, jesteśmy oszołomami, robimy wszystko aby zniszczyć Unię Europejską, a finalnie Polak zostaje Szefem Rady Europy. – śmieją się politycy partii rządzącej.

Wszystko wskazuje na to, że kampania black pr’owa, została precyzyjnie przygotowana przez specjalny departament powołany przez Rząd PIS.

Specjaliści od PR zgodnie twierdzą, że akcja przeprowadzona przez Polaków nie ma sobie równych.

Kancelaria MSZ poinformowała media, że gratulacje z osiągniętego wyniku od rana zasypują skrzynkę mailową ministerstwa. Jako pierwszy gratulację na ręce Witolda Właszczykowskiego, złożył sam Prezydent San Escobar Leôncio Almeida.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.