Wrogowie Europy: biali, heteroseksualni, chrześcijańscy mężczyźni!

0
1691
źródło pixabay.com

Po wyborach w USA blady strach padł na lewą stronę. Już wiadomo, że zagrożeniem dla demokratycznych rządów są biali, heteroseksualni, chrześcijańscy mężczyźni. W porę postanowiono ich powstrzymać!

W związku z informacjami, które niepokojąco potwierdzają teorię o dokonywaniu nieprawidłowych wyborów przez białych, heteroseksualnych, chrześcijańskich mężczyzn postanowiono dokonać wykluczeń. Obejmą one wybory prezydenckie oraz parlamentarne – powiedział przewodniczący Unii Europejskiej

Decyzję poparto tezą, która twierdzi, że wyżej wymieniona grupa jest na tyle liczna, że może zagrozić demokratycznym wyborom. Zakaz obejmie całą Europę.

Dzięki postanowieniom podjętym na szczycie Unii Europejskiej, demokracja może zostać uratowana a nawet przywrócona. Kraje takie jak Polska czy Węgry, po zakończeniu najbliższej kadencji wrócą do normalności.

Unia Europejska rozważa nadanie praw wyborczym nielegalnym imigrantom. Warunkiem otrzymania głosu jest wcześniejsze określenie partii, na którą ów człowiek zdecyduje się zagłosować.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.