Wojna się rozpoczęła. Polska odpowiedziała na podłożenie ładunku termobarycznego

0
2622
źródło pixabay.com (CC0)

Podkomisja smoleńska ustaliła przyczynę rozbicia prezydenckiego samolotu TU-154. Zebrane materiały potwierdziły, że Tupolew został rozerwany za pomocą ładunku termobarycznego. Polski rząd odpowiedział na zamach z całą stanowczością.

Kilka minut po godzinie 10.00 czasu polskiego rozpoczęła się operacja wojskowa na terenie Federacji Rosyjskiej. Jak podają międzynarodowe media szybkość działań polskich żołnierzy jest niesamowita.

Synchronizowane działania całkowicie zaskoczyły Moskwę.

Start samolotów bojowych, bombowców oraz transporterów desantowych rozpoczął się kilka godzin wcześniej. Przy użyciu najnowocześniejszej technologii udało się naszym jednostkom dostać do strategicznych punktów praktycznie niezauważalnym.

Jak podaje MON polscy komandosi zajęli parlament Federacji Rosyjskiej, oraz aresztowali ściganego przez rząd RP Władimira Putina.

Przy użyciu skoczków 6 dywizji desantowopowietrznej w ciągu kilku minut opanowano Port lotniczy Moskwa-Szeremietiewo. W tym momencie trwa tam rozładunek czołgów oraz polskiego zaopatrzenia.

Marynarka Wojenna RP całkowicie zablokowała port należący do floty Bałtyckiej. Do niewoli trafił admirał Władimir Korolow, który nadał rozkaz opuszczenia bander i złożenia broni przynależnym jednostkom.

Jedynie Sztab Generalny stawił faktyczny opór polskim żołnierzom. W związku z rozkazem unikania strat we własnych szeregach postanowiono użyć amerykańskiego pocisku powodującego rozpad molekuł firmy ACME.

Przyduszone Zgromadzenie Narodowe uznało zwierzchnictwo Polski i zaproponowało popołudniową koronację Andrzeja Dudę na Cara Rosji.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.