Więźniowie wychodzą na ulice. Uprawomocnienie wyroku całkowicie zmieniło prawo!

0
929
źródło pixabay.com (CC0)

Unijny Trybunał Sprawiedliwości uznał zbiorowe roszczenie tysięcy więźniów. Pozew pojawił się na wokandzie w chwili postawienia tezy potwierdzającej, że to broń zabija ludzi.

Eksperci powołani do rozpatrzenia wniosku kasacyjnego stanęli przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Tym bardziej, że podjęta decyzja miała wpłynąć na kodeks karny w całej Europie.

Rozwiązaniu zagadki nie pomagały tysiące stron zeznań, setki dowodów oraz krótki czas administracyjny, który ograniczał prawników pracujących przy sprawie.

Kolejna przestrzelona sztuka broni udowodniła, że to tylko i wyłącznie ona odpowiada za wystrzał. Człowiek bez pistoletu lub karabinu nie ma szans wystrzelić pocisku. W związku z tym odpowiedź jest wyjątkowo klarowna. – czytamy w uzasadnieniu ekspertów powołanych przez Trybunał.

Podczas analizy zebranego materiału dowodowego uznano, że wyłącznie broń jest odpowiedzialna za śmierć milionów kobiet i mężczyzn na świecie a sam człowiek był przez owy przedmiot wykorzystywany celem wsparcia popełnienia karalnego czynu.

W związku z tak postawioną tezą wszyscy skazani za przestępstwa popełnione z bronią palną muszą zostać natychmiastowo zwolnieni z aresztów. Dodatkowo, każde z państw członkowskich jest zobowiązane do wypłacenia rekompensaty niesłusznie przetrzymywanym.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku