Wiemy co Misiewicz robi w PGZ. Bezpieczeństwo Polski jest w rękach medium!

0
1049
źródło pixabay.com (CC0) / By Fot. P. Tracz Kancelaria Premiera - Konferencja prasowa rzecznika rządu i rzecznika MON, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org

Polska Grupa Zbrojeniowa przygotowała komunikat, w który wyjaśniła zatrudnienie Misiewicza na stanowisku konsultanta ds komunikacji. Okazało się, że najbliższy współpracownik Ministra Obrony miał kontakt z kosmitami!

Bartłomiej Misiewicz zasłynął wśród elit jako osoba odpowiedzialna, lojalna i wierna sprawie. Choć media interesowały się wyłącznie jak zniszczyć tego młodego człowieka, on w pocie czoła pracował nad najpoważniejszych projektem w historii nowej RP.

Okazało się, że kilka miesięcy temu Misiewicza odwiedzili kosmici. Jak dziś przyznaje, nie do końca wierzył w ich istnienie.

Był późny wieczór. Pracowali nad nowelizacją ustawy. Gdy po zakończonej pracy otworzono pierwszą butelkę wódki nikt nie mógł przypuszczać, że tej nocy Polska pozostawi inne kraje daleko w tyle.

Obecny na tej imprezie młody mężczyzna obudził się z bólem w dolnej części pleców. Okazało się, że zapuszczono mu kosmiczną sondę.

Pierwszą z serii dziesiątek podobnych.

Z całego świata spływają prośby o przysłanie konsultanta ds kontaktów na wnikliwe, indywidualne badania.

Polskie medium stało się towarem eksportowym a powołane stanowisko zapewni Rzeczpospolitej pozycję lidera w kontaktach międzygalaktycznych.

Klientami Misiewicza podobno są min. sir John, Jacyków, Piróg, Poniedziałek i wielu innych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.