Wenezuelscy naukowcy opracowali skuteczną metodę walki z nadwagą bez efektu yoyo

0
836
źródło pixabay.com (CC0)

Każdy kto choć raz próbował schudnąć wie ile czasu i energii trzeba poświęcić aby osiągnąć zamierzony cel. Niestety większość popularnych metod wiąże się z jednostkowym wyparciem konsumpcjonizmu. Na szczęście to już przeszłość!

Wenezuelscy naukowcy opracowali metodę, która w sposób znaczący redukuje populację osób z nadwagą.

Metoda jest skuteczna oraz prosta do zaaplikowania w każdym społeczeństwie. Przy okazji system należy do wyjątkowo tanich przez niską wartość waluty kraju pochodzenia.

Dieta wenezuelska polega na hiperinflacji. Działanie w którym wartość waluty spada o 700% w skali roku powoduje, że ze sklepów znikają produkty nikomu nie potrzebne np. chleb, cukier czy woda a społeczeństwo ma czas aby zaczerpnąć sportu ganiając się po ulicach z policją lub walcząc o mięso zwierząt domowych. – twierdzą naukowcy.

Metoda przypadła do gustu politykom na całym świecie. Szczególnie tym marzącym o wysportowanym i silnym społeczeństwie. W kręgu zainteresowań zakupem pojawia się min. Korea Południowa, Chiny, Rosja oraz Polska.

W kuluarach MSZ mówi się o kwocie jaką Wenezuela zażądała za sprzedaż systemu odchudzającego. Suma wraz z możliwością wykupienia opcji dodatkowych ma nie przekroczyć miliona boliwarów (500 złotych).

Będziemy mieć silne i szczupłe społeczeństwo. Do najbliższych wyborów przeżyją tylko najsilniejsi co wspaniale zaowocuje oczyszczoną linią genetyczną. – twierdzi Minister Zdrowia.

Ciężko nie przyznać mu racji.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku