WEEKEND NEWS: Myślałaś już o pierwszym razie?

0
1372

Pierwszy raz większość z kobiet chciałaby przeżyć wyjątkowo spontanicznie. Taki strzał na/po lub w trakcie imprezy. Najlepiej z cholernym przystojniakiem, trochę zawiadiaką, który olśnił ją w oparach alkoholu, papierosów i najchętniej w jego łóżku znajdującym się w pokoju, którego ów mężczyzna nie dzieli z bratem, siostrą czy kimkolwiek innym. Ot, taki spontan, aby potem się nie bać, a przede wszystkim – nie żałować.

Czytelniczka, której strasznie spodobał się artykuł dotyczący robienia loda poprosiła abyśmy zbadali przed weekendem jak to naprawdę jest z tym pierwszym razem. Jakie są obawy, wie zapewne każda z Was, ale nie każda zdaje sobie sprawę z tego jak naprawdę należy się zabezpieczyć, aby ta chwila, która zapada w pamięciu na całe życie, była przeżywana w duchu radości i z nutką adrenaliny, a nie jako manewr ucieczki przed atakiem terrorystycznym.

Rząd RP przygotował ankietę wśród mieszkańców małych miejscowości z najwyższym stopniem bezrobocia. Ankieta miała na celu zwiększenia świadomości seksualnej oraz adaptację mulikulturowe. O podsumowanie poproszony został specjalista, który od niedawna cieszy się Kartą Polaka.

Wasze opinie przekazane w trakcie wywiadu. Wybrane zostały najczęśćiej powtarzające się odpowiedzi.

Pytanie: Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciąża przy pierwszy razie?
Ankietowana: Zabezpieczenie jest niepotrzebne. Przy pierwszych trzech razach nie zachodzi się w ciążę.

Pytanie: Co w takim razie zrobić ze zużytą prezerwatywą za czwartym i kolejnym razem?
Ankietowana: Można zostawić ją w środku. W pochwie są kwasy i ząbki, które ją rozdrobnią i wydalą.

Pytanie: W jakich okolicznościach można zajść w ciążę?
Ankietowana: Jak się chodzi na basen i korzysta z ręcznika chłopaka. Podczas seksu jest to niemożliwe ponieważ macica zaopatrzona jest w trzy pierścienie zabezpieczające dostanie się plemników do jajeczka.

O podsumowanie poproszony został Serii Makumpelongo. Seri jest specjalistą Universiti SexualCenter of Mali ds badania seksualności i antropologiem. Od niedawna mieszkańcem Polski, wcześniej imigrantem z ogarniętego wojną Watykanu.

Wszystkie odpowiedzi ankietowanych są prawdziwe – podsumował.

Sprawę przejęły już media, które za radą rządu zachęcają do odbywania stosunków. W zimę im bliżej siebie – tym cieplej.
Poza tym jeżeli specjalista wynajęty przez rząd PiS pomylił się w ocenie autentyczności odpowiedzi od stycznia wypłacona zostanie odszkodowanie w wysokości 500 pln na dziecko dla najuboższych rodzin alkoholików. Sprawa w momenci pomyłki specjalisty ma dodatkowy aspekt dodatni ponieważ spowoduje szybki przyrost naturalny.

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z poradnikzdrowie.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.