WAŻNE: Ruszył Narodowy test MSW na „Kartę Prawdziwego Polaka”

0
1219
źródło pixabay.com (CC0)

Setki tysięcy Polaków ruszyło do internetowego testu celem otrzymania „Karty Prawdziwego Polaka”. Szczęśliwcy, którzy załapią się do programu uzyskają min. prawo do niższych podatków, wypłatę dodatkowych grantów socjalnych oraz pierwszeństwo podczas zakupów w sklepach oznaczonych odpowiednim logo.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało poufny test, który ustali kto jest prawdziwym Polakiem, a nie jakimś podrabiańcem. Urzędnicy mają 14 dni roboczych na przeanalizowanie wniosku oraz przesłanie odpowiedzi – twierdzą politycy odpowiedzialni za kampanię

Jak utrzymuje MSW, pytania zostały przygotowane przez specjalistów. Zadbano aby test został oparty o podstawową wiedzę historyczną, narodową tradycję oraz badanie dotyczące postrzegania „IV RP”.

Test nie jest obowiązkowy. Jednak przywileje, które można dzięki niemu uzyskać kuszą tysiące internautów. Formularz można znaleźć TUTAJ.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.