WAŻNE: Rosja koncentruje wojska w Obwodzie Kaliningradzkim!

0
1611
źródło pixabay.com

Federacja Rosyjska ogłosiła najwyższy stan gotowości. Koncentracja wojsk w Obwodzie Kaliningradzkim obejmuje wojska lądowe, lotnictwo, marynarkę oraz artylerię. Wszystko z powodu zauważonych pojazdów, najprawdopodobniej Armii USA, przewożących rakiety dalekiego zasięgu na granicy Polsko-Rosyjskiej (Obwodu Kaliningradzkiego).

Nie będziemy pozwalać na przemieszczanie wojsk, które mogą w każdej chwili zaatakować naszych obywateli żyjących w bezpośrednim sąsiedztwie złowrogiej Unii Europejskiej oraz NATO – mówi rzecznik prasowy Kremla.

Przedstawiciele NATO od kilku godzin próbują wyjaśnić sprawę. Rząd Polski został wezwany do raportu o stanie Armii oraz ruchach, które mogły zaniepokoić stronę rosyjską.

Z nieoficjalnych wiadomości wiemy, że podwyższony stan gotowości został podniesiony, po opublikowaniu poniższego zdjęcia.

Warto tutaj zaznaczyć, że według MSZ Federacji Rosyjskiej na fotografii znajduje się ruchoma wyrzutnia pocisków balistycznych.

źródło www.flickr.com/photos/iwona_kellie/
źródło www.flickr.com/photos/iwona_kellie/

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.