Warszawska kawiarnia wprowadza sprzedaż napoi z „organicznym dodatkiem”!

0
874
źródło pixabay.com (CC0)

Jedna z Warszawskich kawiarni podbiła internet wieścią o wprowadzeniu do swojego menu napoi z „dodatkiem organicznym”. Odważni przedsiębiorcy zauważyli, że będzie to pierwsze tego typu miejsce na świecie.

Latte oraz shaki na bazie nasienia mają stanowić nowość na rynku gastronomicznym. W menu kawiarni pojawią się również kremówki, rurki oraz pączki.

Ludzie poszukują nowych, odważnych smaków. Ziarna kawy jedzone i wydalane wraz z kałem przez zwierzątka od lat są uważane za rarytas dostępny tylko dla nielicznych z powodu na wysoką cenę. Nasz pomysł daje możliwość przeżycia kulinarnego uniesienia za kwotę niewiele wyższą niż w przeciętnej sieciówce – twierdzą inwestorzy.

Głównym atutem lokalu ma być ogromny wybór spermy ze względu na poziom tłuszczu (od 0 do 3,2%) oraz szerokie spektrum wydzielin smakowych – produkowanych naturalnie przez zwiększenie w diecie dawców ilości spożywanych owoców np. kokosa, ananasa czy malin.

Kawiarnia ma działać z ideą tapas baru w którym to Gość decyduje czy chce spróbować zapasów baristy czy woli strząsnąć do kubka swojego lub sąsiadów.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku