Warszawa bez PKiN? Władimir Putin: pomożemy w usunięciu Pałacu ze stolicy Polski

0
2532
źródło pixabay.com (CC0)/ CebuloweFota (CC0)

Federacja Rosyjska podejmie starania, aby wspomóc polskich rządzących w usunięciu Pałacu Kultury i Nauki. Kancelaria Władimira Putina ma sprawować piecze nad wszystkimi działaniami.

O tym, że Prezydent Rosji chce wykonać ruch zmierzający do poprawy relacji na linii Moskwa-Warszawa mówi cały świat. Pewne w sprawie jest tylko jedno. Pałac Kultury nie ma szans i wyparuje w odmętach historii.

To trochę za naszą (Rosyjską – przy. red.) radą powstał w centrum Warszawy gniot okrzyknięty Pałacem Kultury i Nauki. Moi poprzednikom zależało na umocnieniu współpracy międzynarodowej stawiając nikomu niepotrzebne monumenty. Dla mnie ważniejsze od pomników są praktyczne działania – czytamy w oświadczeniu Prezydenta Federacji Rosyjskiej

Rozbiórką PKiNu ma zająć się Rakietowy Pułk Specjalny stacjonujący w obwodzie Kaliningradzkim, Białorusi i Ukrainie.

Pociski atomowe o łącznej sile 15 megaton wyczyszczą miasto, powiat, gminę a nawet województwo ze zbędnych form życia oraz wszelkiej maści ruchomości i nieruchomości. W tym – Pałacu Kultury i Nauki.

Działanie jak potwierdzają specjaliści pozwoli na ponowną adaptację terenu zgodnie z wytycznymi architektów pracujących na zlecenie Prawa i Sprawiedliwości.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku