Wałęsa tworzy własne bojówki! W każdej chwili mogą sięgnąć po broń i obalić reżim!

0
3047
źródło pixabay.com

Były Prezydent RP, Lech Wałęsa tworzy własne bojówki, które szkolone przez najwybitniejszych specjalistów, staną niebawem oko w oko z narodowcami. Powołane bojówki mają przede wszystkich chronić KOD przez napadami, ale mogą być użyte w każdej chwili do obalenia „kaczego” reżimu.

Jak mówi Lech Wałęsa: Nie pozwolimy sobie ubliżać, nie pozwolimy się bić. Jeżeli ktoś prowadzi do wojny domowej, to druga strona zorganizuje się podobnie. Ostrzegałem od samego początku, że grozi nam wojna domowa i jeżeli tacy ludzie będą tak nieodpowiedzialnie postępować, to zmierzamy w tym kierunku.

Temat podchwyciły media, które automatycznie zaczęły szukać informacji nt. prowadzonych przez byłego Prezydenta działań.

źródło pixabay.com
źródło pixabay.com

Już dziś wiadomo jak będzie wyposażony przedstawiciel bojówek Lecha Wałęsy. Koń, szabla, tarcza turecka, hełm i pancerz mają chronić przed napastnikami, a w razie zagrożenia dawać możliwość odparcia ataku. Lech Wałęsa nie zapomniał o pióropuszu, który identyczny do tego, noszonego przez husarię ma symbolizować najważniejsze wartości: Bóg, Honor, Kijowski!

Prezentujemy jedyne zdjęcie, które rzekomo ma przedstawiać plac manewrowy podczas ćwiczeń bojówek Lecha Wałęsy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.