Wakacje w Niemczech: przejazd, 12 dni, all inclusive już za 300 pln!

0
1076
źródło pixabay.com

Po przygodzie 31-letniego Chińczyka, który zagubił paszport na terenie Niemiec polskie biura podróży przechodzą prawdziwe oblężenie. Tysiące chętnych całymi rodzinami ustawiają się w kolejce celem zabukowanie ostatnich miejsc.

Pierwsze osoby zainteresowane ofertą wakacji w Niemczech pojawiły się nad ranem. Czekając w kolejce zszokowali pracowników biur podróży, którzy nie mieli pojęcia o najnowszej ofercie podyktowanej przez wydarzenia minionych dni.

Już za 300 pln za osobę gwarantujemy nocleg, wyżywienie all inclusive, przygotowanie dokumentów stwierdzających brak znajomości języka niemieckiego oraz solarium – mówi przedstawicielka gdańskiego biura podrózy

W ofercie jest jeden haczyk. W urzędzie ds. uchodźców należy postać około godziny celem podpisania wszystkich niezbędnych dokumentów. Po załatwieniu formalności rozpoczyna się wymarzony urlop.

Dodatkowym udogodnieniem (dla zainteresowanych) jest otrzymanie dokumentów azylowych oraz wystąpienie z prośbą o wypłacenie świadczeń socjalnych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.