Rekordowa frekwencja – 136% populacji Polski. Kaczyński i jego bilion!

0
977
źródło - Youtube.com

Jarosław Kaczyński spowodował lawinowe zainteresowanie wyborami po ogłoszeniu odnalezienia złotego pociągu. Jego wstępna wartość ma wynosić aż 1,4 biliona złotych, które przeznaczy na wszelkie inwestycje. Pierwszą z nich ma być wypłacenie premii osobom, które zagłosują w niedzielnych wyborach parlamentarnych na Prawo i Sprawiedliwość.

Jak poinformował Marek Biernacki, koordynator służb specjalnych, imigranci próbują dostać się do Austrii i Niemiec (nazywanych już Nową Syrią o czym pisaliśmy TUTAJ) nowym szlakiem, który kieruje przez Polskę. Głównym czynnikiem tej sytuacji jest ogłoszenie przez Jarosława Kaczyńskiego, że do wyborów dopuszcza każdego, kto znajduje się na polskiej ziemi a osoby, które oddadzą głos na PIS, zrobią zdjęcie i wrzucą je z hasztagiem #wspierampis popularny serwis Twitter – otrzymają premię w wysokości 2 tysięcy pln! Kwota ma być w pełni opodatkowana.

W związku z ogłoszeniem lidera partii Prawo i Sprawiedliwość wypłaty premii dla osób głosujących i wyjątkowo liberalną polityką Unii Europejskiej nadającą uchodźcom pełne prawa i swobody obywatelskie, coraz więcej osób decyduje się, że spacer przez Polskę, to miły i finansowo przyzwoity przerywnik w marszu – przekonuje Paweł Rusiniak inspektor ds. komunikacji i mediacji z imigrantami.

Po przeczytaniu oświadczenia przez Węgierskie służby graniczne efekt wywołał piorunujący efekt wśród imigrantów. Na poniższym filmie widać, że mężczyźni, którzy mają jeszcze siłę w trudnej walce o lepsze jutro, ledwie włóczą nogami w kierunku Polskiej granicy. Na szczęście inwazja kultury, która zmierza w naszą stronę może wysoce podnieść morale obywateli kraju na Wisłą. Z wyników przedstawionym przez CBOS w 111% uchodźcy to inżynierowie, lekarze oraz wykładowcy wyższych uniwersytetów.

https://www.youtube.com/watch?v=hSPeuE9TqNg

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.