VIDEO (+18) Mieszkańcy Starachowic, otrzymali zezwolenie na odstrzał Zombie!

0
1125
źródło pixabay.com

Policja poszukuje sprawców „ubicia zombie” do którego doszło w biały dzień! Młody mężczyzna, został najprawdopodobniej zarażony przez ugryzienie lub kontakt analny z już zainfekowaną jednostką. Trzeba jak najszybciej odszukać źródło epidemii i je zutylizować. Ci młodzi mężczyźni mogą nam w tym pomóc – mówią policjanci.

Starachowicki Oddział Do Walki z Zombie (SODWZZ) utworzony zaraz po zdarzeniu, opublikował krótki informator, jak radzić sobie z zainfekowanymi.

  1. Zombie to nie człowiek. Zainfekowany jest kupą bezmyślnego mięsa, która chce rozszarpać wszystko co żyje.
  2. Służby ratunkowe alarmują – zombie najlepiej zabić od razu. Jeżeli musi już dojść do zbliżenia, zaleca się używanie kondomów.
  3. Nie ma sensu atakować tułowia ani innych części ciała zombie niż zalecane. Jedynym sposobem zabicia zainfekowanego jest: odcięcie głowy (przerwanie rdzenia kręgowego) lub/i przebicie mózgu.

Rodzina zakatowanego mężczyzny twierdzi, że tak naprawdę dostał ataku lęku po dopalaczach. Zdaniem x. Natanka słuchał wcześniej techno, heavy metalu i czarnego rocka.

W informacje nie wierzy lokalny Oddział Do Walki Zombie i zapowiada kolejne czystki. Miasto zezwoliło na odstrzał zombie pod sklepem z dopalaczami.

https://www.youtube.com/watch?v=sC3AUoNDqKs

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamst.