Ustawa inwigilacyjna w dziwny sposób zaczęła wpływać na szczepionki!

0
1544
źródło canva.com

Ustawa inwigilacyjna została kilka tygodni temu przepchnięta przez sejm, senat a finalnie wsparta przez Prezydenta. Mimo licznych głosów sprzeciwu opozycji, tysięcy obywateli RP rozrzuconych po całym świecie oraz agencji pozarządowych nie udało się powstrzymać nadlatującej fali podsłuchów, które wielkimi krokami idą w kierunku obalenia mitu o samodzielnym decydowaniu o czymkolwiek. Kilku znany blogerów, posłów oraz prywatnych firm zaczęła tworzyć w ramach powstańczej walki z tworzącymi się grupami agentów, instrukcje ochrony. Na to też znaleziono sposób…

Gdy w sieci pojawia się informacja o w/w ustawie naród oszalał. Skrajna lewica niczym lwica w walce o młode starała się wywalczyć zmiany w ustawienie o „Policji”, prawica zakrzyczała ich informując, że wszelkie działania robione są dla dobra narodu. Politycy dodają w każdej wypowiedzi, że jeżeli „ktoś nie ma nic do ukrycia, to nie powinien się bać. Nie ma czego!”. Tak było tylko w teorii ponieważ gdy na stronach internetowych zaczęły pojawiać się instrukcje jak zapobiegać inwigilacji, dokumenty Państwowe zostały zaaneksowane. Niestety – dodatkowe dokumenty mają kryptonim „tajnych”.

Spór nt. szczepień trwa w kraju od kilkunastu miesięcy. Przeciwnicy i działacze wymieniają się hasłami wychwalającymi swe poglądy w odpowiedzi otrzymując kategorycznie zbijające kontrargumenty. Żadna ze stron, z wyjątkiem śmietanki towarzyskiej siedzącej na świeczniku władzy, nie wiedziała, że ich dyskusja jest niczym przy działaniach rządu. Nanotechnologia jest techniką tworzenia chipów na poziomie pojedynczych atomów i cząsteczek. I to właśnie ta technologia tworzona przez tajne Instytuty, zagrażać będzie obywatelom przez następne dekady. Stworzony doskonały system inwigilacji. Chip zagnieżdżony w układzie limfatycznym noworodka ma przekazywać wszystkie informacji nt. nosiciela do końca ich dni.

Prawdopodobnie testy chipów zostały przeprowadzone kilka tygodniu temu i są w ostatniej fazie przygotowawczej. Sama idea niestety ma już swoich zwolenników. Jedyna poprawka o, którą wnoszą propagatorzy to zniesienie mikroładunku wybuchowego, który w razie rewolty narodu ma unicestwić najbardziej zaangażowane w teoretyczne obalenie władzy jednostki.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.