USA. Coś Ci to mówi? Sprawdź, gdzie mieszkać będą Polscy politycy.

0
2043
źródło - canva.com

Część osób twierdzi, że w Polsce sprzedano wszystko co sprzedać można było. Spora grupa uważa, że jeszcze trochę do sprzedaży zostało. Reszta ma to w głębokim poważaniu. Za radą tej drugiej grupy społecznej dowiedzieliśmy się, że wszyscy ministrowie obecnego rządu mają już zatwierdzone America GREEN Card w sytuacji rozpadu UE, a nawet wykupione mieszkania… dla niepoznaki – każdy w innym stanie.

Beata Szydło zamieszka w stanie Nowy Jork w mieście Albany. Ma już zagwarantowaną pracę jako operator wycieczek. Można z nią zwiedzić Statue Wolności oraz Wodospad Niagara. Podobno za dodatkową opłatą z przyszłą „ex” premier będzie można sobie strzelić fotkę, gdy zalewać będzie Was woda!

Piotr Gliński jako były już wicepremier, a ciągle socjolog, wybrał Alabamę. Miasto do którego trafi jeszcze nie wybrał, ale prawdopodobnie będzie to miejsce przy samej zatoce Meksykańskiej. Jedząc nachosy ma się zająć hodowlną drobiu, bardzo popularnego sektora w tym rejonie.

Jarosław Gowin wybrał Florydę, ponieważ zawsze chciał być ratownikiem rodem ze  Słonecznego Patrolu. Miejsce wybrał w związku z opalenizną o którą w tamtym rejonie nie trudno.

Mateusz Morawiecki ponieważ wiadomo, że pieniądze ma, ale nikt nie wie skąd wybrał stan Nowy Meksyk – miejsce, w którym znajduje się największy przemyt narkotyków w USA.

Andrzej Adamczyk przedostanie się do Luizjany. Na miejscu zajmie się hodowlą i połowem krokodyli. Zawodowy polityk w końcu musi wiedzieć jak radzić sobie z paszczami okrutnych gadów!

Witold Bańka wybierze się do Massachusetts. Jednego z najmniejszych stanów USA. Jest tak mały, że na mapie okazało się, że można go przeskoczyć przeciągając palcem po mapie. Sprawa na tyle rośmieszyła ex sportowca, że po ministrowaniu stwierdził, że może zarządzać sportem. Sprząta na Berklee College of Music. Nie doczytał, że to szkoła muzyczna, a nie sportowa.

Mariusz Błaszczak trafi na Alaskę. Pracy nie znalazł, ale dowiedział się, że blisko (bo przez cieśninę Beringa) jest do Rosji.

Marek Gróbarczyk wybrał Salem w stanie Oregon. Miał nadzieję, że będą tam plantacje wspaniałej przyprawy (oregano przy. red.). Plusem jest fakt, że od przeszło 30 lat w tym stanie jest legalna eutanazja!

Dawid Jackiewicz pojawi się w Pensylwanii. Wybór padł na ten stan, ponieważ Pensylwania z perspektywy mapy wygląda jak prostokąt. Podobnie jak jego czoło.

Krzysztof Jurgiel choć dostał wizę do Stanów, to pojedzie do Niemiec. Ostatnio stwierdził, że jego przodkiem jest Ulrich Von Jungingem znany spod Bitwy Pod Grunwaldem (1410 przy. red.)

Antoni Macierewicz wybrał Teksas. Sam twierdzi, że to w związku z jego upodobaniem do broni palnej. Inni twierdzą, że odnosi się to do jego wielkiej miłości do koni. Nie mylić z koniarzami.

Konstanty Radziwiłł wybierze stan Kolorodo. Prawdopodobnie pierwszymi mieszkańcami tego stanu byli Indianie, licznie wybici przez kolonialistów. Prawdopodobnie chciałby mieć skalp w domu. Z włosami.

Elżbieta Rafalska nie udało nam się ustalić miejsca jej pobytu po ucieczce do USA. Wiemy natomiast (i to podsuwa nam amerykańska wyszukiwarka internetowa), że nazwisko Pani polityk jest wyjątkowo podobne do pewnej performerki – Rafalali.

Anna Streżyńska znalazła pracę w Teatrze Osobliwości. Miejscu przemierzającym USA celem przedstawienia niecodziennych twarzy świata.

Paweł Szałamacha trafi do Minnesoty. Wszystko w związku z niewłaściwym przeczytaniem zwrotu z angielskiego „mineta sota”. Booking został wybrany, klamka zapadła.

Jan Szyszko jak nazwa wskazuje wybrał całą Amerykę. Ponieważ przetwarzanie drewna w stanach stanowi 27% produkcji na świecie, to jako jeden z nielicznych znajdzie sensowną pracę na miejscu.

Krzysztof Tchórzewski wybrał Utah. W tłumaczeniu z języków atapaskańskich oznacza „Ci co są wyżej”. Wybór mógł być tylko jeden.

Witold Waszczykowski poleci do Waszyngtonu. Wszystko za sprawą wyczytania lekko przedawnionej informacji nt. gorączki złota w Klondike.

Anna Zalewska znalazła miejsce w Wyoming. Jest to stan, którego prawie 50% stanowią ziemie federalne. Niegdyś uważano, że co państwowe to niczyje i warto ten temat sprawdzić.

Zbigniew Ziobro znajdzie się w Georgii. Dziwnie się składa, że jest to miejsce w którym wykonywane są kary śmierci. Podobno są wolne wakaty na związane z tym procesem stanowiska.

Mariusz Kamiński dziwnym trafem nie dostał Amerykańskiej wizy. Za to jego przeprowadzkę chętnie zorganizuje Wietnam, Korea, ewentualnie Chiny. Ciekawostką jest fakt, że sam może wybrać miejsce docelowego pobytu.

Beata Kempa dostała przypadkowo list powołujący do US Army.

Henryk Kowalczyk wróci do Golądkowa, aby uczyć matematyki.

Elżbieta Witek. Nie wiadomo co się z nią stanie. Będąc blisko, lecz nie do końca przy korycie… można otrzymać rykoszetem.

Ciekawostką jest fakt, że dalej nie wiadomo, co stanie się z 37 milionami obywateli w przypadku zagrożenia narodu z nad Wisły.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.