Urzędnicy nie będą ponosić odpowiedzialności za błędy w sprawach w których orzekają!

0
885
źródło pixabay.com (CC0)

Petenci drżą w obawie przed nowym prawem. Urzędnicy (wybrani przez ministrów) nie będą ponosić odpowiedzialności za błędy w sprawach w których orzekają. Nowelizacja ma dotyczyć wszystkich sektorów.

Kierownicy Referatów którzy złożą przysięgę na wierność Przywódcy oraz Ojczyźnie otrzymają licencję na wydawanie oraz akceptację orzeczeń niezawistnych. Przepisy mówią o immunitecie, który zagwarantuje bezpieczeństwo partyjnych urzędników.

Państwo nie zapomniało o obywatelach. Każda osoba posiadająca legitymację przynależności do partii (oraz stempel potwierdzający wniesienie opłaty członkowskiej) będzie mogła zgłosić się do referatu celem obsłużenia poza kolejnością.

Dzięki przyjętemu rozwiązaniu załatwienie pozwolenia na budowę domu, złożenie dokumentów z prośbą o zapomogę dla rodzin, czy uzyskanie orzeczenia o niepełnosprawności stanie się zwykłą formalnością.

Nowe prawo ułatwi życie tysiącom obywateli pierwszej kategorii oraz pozwoli na zaostrzenie przepisów wobec wszystkich którym dobro narodu nigdy nie leżało na sercu.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku