Unia Europejska zakazała używania słowa „biały”. Poprawność przeraża.

0
922

Unia Europejska pracowała nad tym projektem wiele lat. Tajemnica wyszła na jaw gdy parlamentarzyści potwierdzili przyjęcie rezolucji. Najnowsze zmiany dotyczyć będą nazewnictwa kolorów oraz wymogów stawianych przez mniejszości.

Europosłowie podjęli decyzję o wprowadzeniu zmian, które poprawią korelację między społeczeństwem napływowym a tak zwanymi lokalesami.

Osoby, których rodziny zapuściły korzenie wiele dekad temu, będą zmuszone zmienić swe nawyki. Przekształcenia rozpoczną się od języka.

Z dniem 1 maja do lamusa odejdzie wyrażenie „biały”. Za jego używanie grozić będzie kara grzywny, w skrajnych przypadkach nawet więzienia.

Podobnie jest z kolorem „czarnym”. Jedyne osoby, które będą mogły go wykorzystywać to osoby innego koloru skóry niż „biały”.

Osoby, które będą chciały słowem „biały” określić kolor skóry użyją po prostu zwrotu „rasa zwyrodnialców-sodomitów”. Alternatywą dla określenia „zimnego” koloru ma być wyrażenie „jasny-jasny”.

Kolejną ciekawostką jest zmiana oświatowa. Nauczyciele geje, transwestyci, chrześcijanie oraz osoby o nowoczesnych, europejskich poglądach głoszące np. o równouprawnieniu będą mogli uczyć wyłącznie dzieci „rasy zwyrodnialców-sodomitów”.

Zmiany niechętnie przyjęły mniejszości twierdząc, że to tylko szczyt góry lodowej. Parlamentarzyści UE obiecali wprowadzić poprawki zgodnie z ich życzeniem.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.