Unia Europejska nakazała wstrzymanie wydruk banknotu 500 złotowego!

0
11551
źródło flickr.com autor NarodowyBankPolski

W związku z narastającą hiperinflacją do obiegu miało trafić 50 mln sztuk nowego banknotu. Wszystko wskazuje na to, że nigdy do tego nie dojdzie. Przyczyną galimatiasu ma być postać przedstawiona do awersie wydruku.

Na specjalnym posiedzeniu Prezesa NBP uchwalono wprowadzenie nowego banknotu. Ustalono, że potrzymana zostanie tradycja serii „Władców Polski”. Niestety, w tym przypadku sprawa może zakończyć się tragicznie. Unia Europejska nakazała wstrzymanie wydruku nowych banknotów.

Polska kolejny raz dopuściła się skandalicznego zachowania w sprawie polityki proimigracyjnej. Jak mamy wytłumaczyć milionom ludzi przybywających do Europy, że na banknocie, jednego z krajów członkowskich pojawia się postać oprawcy islamu? – pytają europosłowie

Sprawą zajęli się najważniejsi Europejski politycy. W tym m.in. Donald Tusk, Angela Merkel, François Hollande i wielu innych.

Ku zaskoczeniu wszystkich, decyzję zagranicznych polityków, przyjęto w polskim parlamencie bez złości. W kuluarach mówiło się o zrozumieniu i jedności europejskiej.

Postanowiliśmy, że skoro tak wygląda sytuacja, nie będziemy tworzyć przeszkód. Wydrukujemy banknoty z wizerunkiem mojego brata – powiedział 67-letni polski polityk

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.