UE zamyka zakłady karne. Udowodniono, że odosobnienie jest niehumanitarne!

0
1013
źródło pixabay.com (CC0)

Mury zakładów penitencjarnych od tysiącleci dbają o odseparowanie przestępców od reszty społeczeństwa. Choć psycholodzy starają się dobrać pracowników do pełnienia służby w więzieniach, okazało się, że zapomniano o przygotowanie profilu idealnego osadzonego.

Badania przeprowadzone przez wybitnych uczonych udowodniły straszliwy obraz służby penitencjarnej. Okazało się, że nie istnienie charakterystyka osadzonego, który potrafi się odnaleźć w więziennej rzeczywistości. Fakty przyniosły zaskakującą konkluzję.

Więzienia są złe. Osoby, które są w nich osadzone próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Niestety każde, nawet najkrótsze zamknięcie w zakładzie karnym powoduje trwałą rysę na psychice osadzonego. Izolacja jest nieludzka i niehumanitarna co jest niezgodne z ideami reprezentowanymi przez nowoczesną Europę. – twierdzą naukowcy pracujący przy projekcie.

Przedstawiona analiza dała do myślenia eurodeputowanym, którzy żądają natychmiastowego zwolnienia wszystkich więźniów oraz zamknięcia zakładów penitencjarnych.

Politycy nie zapomnieli o konieczności naprawienia błędów oraz zmuszenia przestępców do odbycia pokuty.

Osoby skazane prawomocnym wyrokiem będą zmuszone do napisania rozprawki nt. poprawy swojego zachowania oraz wpłacenia datku o dowolnej wysokości na wybrany cel charytatywny.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku