Uchodźcy mają mapę, która prowadzi przez Podkarpacie?

0
1842

Reporter niemieckiego tygodnika „Die Zeit” opublikował mapę, która jest wyznacznikiem nowej drogi do Europy wśród uchodźców z Syrii, którzy przybywają masowo celem polepszenia swego życia. Chcą się dostać do Niemiec. Mapa wskazuje nową, przemytniczą drogę przez Podkarpacie.

Kraje Europy muszą radzić sobie z setkami tysięcy uchodźców, głównie z ogarniętej wojną Syrii. 99% przybyszów chce dostać się do Niemiec. Dotychczas szlak uchodźców prowadził przez Węgry, jednak kraj ten szybko zaostrzył swoje prawo i zamknął dla Syryjczyków granice. Uchodźcy zaczynają szukać nowego sposobu dotarcia do Niemiec czy innych krajów Unii Europejskiej, głównie z Europy Zachodniej. Droga okazała się prosta – przez Ukrainę do Polski.

Kilka dni temu serbska policja ostrzegała, że uchodźcy opracowali nową trasę przejazdu, przez Bułgarię, Rumunię, zachodnią Ukrainę i Polskę do Niemiec. Malte Henk, reporter niemieckiego tygodnika „Die Zeit”, zamieścił na Twitterze mapkę, która potwierdza doniesienia policji z Serbii. Profesjonalnie przygotowana mapa jest już w posiadaniu tysięcy uchodźców.

Jak donoszą mieszkańca Ustrzyk oraz polityk Krzysztof Gadowski na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook 4.10 o 21.59, spora grupa imigrantów przedarła się przez granicę, pali opony i okupuje kopalnie. Żądają wysokich zasiłków i deputatów węglowych.

górnicy, uchodźcy - The Onion Daily

 źródło hej.mielec.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.