TO PRAWDA! Nastolatki uprawiały SEKS Z RAPERAMI z Rae Sremmurd!

0
8245

Dziś w sieci olbrzymią popularność zdobyło nagranie ze Snapchata, na którym dwie dziewczyny chwalą się, że „najebane i dla beki” uprawiały seks z raperami z grupy Rae Sremmurd. Język, którym opisują grupowy seks w autokarze jest bardzo wulgarny i szokujący. Najbardziej zdziwieni byli rodzice dziewczyn.

Wczoraj wydarzyła się pewna sytuacja po wyjściu z klubu Proxima. Totalnie najebane podeszłyśmy pod autokar Rae Sremmurd. (…) Ludzie zaczęli na nas krzyczeć, że mamy wejść do tego autokaru. Na samym wejściu ochroniarz kazał nam się rozebrać. Musiałyśmy zostać w samej bieliźnie. Musiałyśmy oddać wszystko – mówią nastolatki na nagraniu

Zabawa była zajebista. Jesteśmy całe poobijane i mamy mnóstwo siniaków. Obczajcie moich nowych znajomych na Facebooku. Możecie wierzyć lub nie, ale serio zajebiście mnie wyruchali. Gdy po paru upojnych godzinach wyszłyśmy z autokaru ludzie bili nam brawo. Ja jestem z siebie dumna – podsumowują spotkanie dziewczęta

Jedna z dziewczyn pokazuje na nagraniu zdjęcie raperów, wyjaśniając: Z tym się jebałam, z tym się jebałam, a temu ciągnęłam.

Wideo wzbudziło w ciągu kilku godzin prawdziwą burzę w sieci. Wtedy jedna z jego bohaterek opublikowała na Facebooku oświadczenie, że to „marna prowokacja”, na którą wszyscy dali się nabrać.

Jak się okazało innego zdania jest przedstawiciel raperów, który przesłał nam oświadczenie które jednoznacznie wskazuje, że dziewczęta nie tylko UPRAWIAŁY SEKS z raperami, ale dodatkowo otrzymały za niego wynagrodzenie!

Dziewczęta chętnie weszły do naszego autokaru. Dogadały się na kwotę 50 dolarów za seks oralny i 100 dolarów za seks klasyczny z każdym przebywającym w autobusie członkiem ekipy raperów.

Poprosiły jedynie o dopłatę 30 dolarów za włożenie sobie cygara oraz 200 dolarów za seks z psem przewodnikiem akustyka grupy.

Reasumując. Usługa została opłacona. Mamy na to dowody. Nie będziemy więcej dementować plotek, że nie płacimy za seks. Bo płacimy.

Podobno dziewczyny były tak dobre, że o kontakty do nich prosił sam Snoop Dogg.

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z pudelek.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.