To już pewne: Ekskomunika grozi za używanie wibratora!

0
7402
źródło pixabay.com

Na rynku konsumpcyjnym pojawia się coraz więcej zabawek dla dorosłych. Każdego dnia tysiące żeli intymnych, kolorowych prezerwatyw, kulek analnych, kajdanek i innych erotycznych zabawek dostarczanych jest do domów za pomocą poczty i firm kurierskich. Często bogobojnych mieszkańców parafii, którzy nie zdradzają się z zamiarem potrzebny dodatkowych bodźców. A jednak.

Zauważamy ogromny wzrost zapotrzebowania społeczeństwa na wibratory zamiast modlitwy. W związku z tym musieliśmy podjąć kroki ostateczne i sięgnąć do ekskomuniki. Każda osoba, która zostaje ustalona jako posiadacz „gadżetu dla dorosłych” przez osiedlowy zespół śledczy ds. moralności i porządku może zostać wyklęta – mówi rzecznik kurii.

Sprzedawcy „zabawek” twierdzą, że przesyłki są wysyłane w nieostemplowanych paczkach, których nie da się rozróżnić od zwykłego, poleconego listu. W związku z tym, klienci nie powinni obawiać się ewentualnych egzorcyzmów.

W dyskusje ze zwolennikami kary zaangażowały się koła gospodyń wiejskich, rady miast i gmin oraz politycy. Przeciwnikom został odebrany głos na mocy wewnętrznego głosowania.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.