Tak wygląda uchodźca, któremu spuchły jądra. Imigranci proszą o wsparcie.

2
2174

„Mam spuchnięte jądra”, „jest nas 400, jak zaprosić dziewczynę”. Uchodźcy domagają się seksu oraz warunków aby go uprawiać. Wielkie, napuchnięte orzeszki imigrantów stają się coraz większym problemem. Proszą oni o wsparcie i pomoc w tak pilnej sprawie jak nadprodukcja spermy.

Filmik Politically Incorrect Europe z obozu dla uchodźców staje się hitem sieci. Wszystko za sprawą dziennikarki, która przeszła się po obozie zadając mężczyznom pytania o warunki egzystencjonalne w obozach oraz pragnieniach ludzi tam mieszkających. Odpowiedź została sfilmowana, wrzucona do sieci i… stała się hitem.

Większość osób wskazuje na problemy z sexem. Nie są to problemy natury braku popędu a wręcz przeciwnie. Jego niesamowitą sprawnością i z każdą minutą rosnącą potrzebą. Aktualnie imigranci borykają się z dwoma palącymi problemami: a) za mało chętnych kobiet do uprawiania sexu b) brak warunków bo w namiotach 8 czy 10 osobowych ciężko o chwilę samotności.

Ponieważ organizacje pozarządowe uznały problem za palący już zaczęto zbierać wolontariuszki w całych niemczech, które dla dobra ogóły będą oddawały się najbardziej potrzebującym. W pierwszej kolejności mają iść mężczyźni zamężni przyzwyczajeni do odbywania stosunków kilka razy w tygodniu co oznacza ich większe zapotrzebowanie. W końcu rodzina pozostała w Syrii i kochająca go żona nie może telepatycznie wspomóc w cierpieniu męża i ojca swoich dzieci. W drugiej kolejności mają iść kawalerowie oraz mężczyźni między 18 a 21 rokiem życia. Dla osób do 18 roku wolontariuszki mają stosować wyłącznie wsparcie podczas onanizacji.

Problem niestety wystąpił w momenci gdy okazało się, że większość Niemek wygląda niczym zwierzęta stadne. Uchodźcy poprosili o transport Słowaczek, Węgierek, Ukrainek i Polek, które ewentualnie mogą spełniać ich oczekiwania.

W końcu napięcie wywołane brakiem stosunków to jedno ale musi cała sytuacja zawierać jakieś minima estetyczne – powiedział jeden z ankietowanych uchodźców.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że braku sexu nie zgłaszają kobiety znajdujące się w obozach. Rozwiązanie problemu znalazł również polski sexuolog Pan Bartosz Ocipko – Zalecam kastrację – powiedział w wywiadzie dla TVS24

źródło natemat.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

2 KOMENTARZE