Szwecja: Chrześcijanie, feministki oraz homoseksualiści muszą pozostać w domach.

2
1402
źródło pixabay.com (CC0)

Obywatele Szwecji zostali poinformowani, że z początkiem 2018 roku wchodzi w życie nowe prawo asymilacyjne. Wszystkie osoby posiadające poglądy niewłaściwe do tych reprezentowanych przez imigrantów zostaną zmuszone pozostać w odosobnieniu.

Chrześcijanie, feministki oraz homoseksualiści stanowią cierń w oku imigrantów napływających do Szwecji z całego świata. Aby zaradzić potencjalnym konfliktom postanowiono wprowadzić prawo które całkowicie wyeliminuje możliwość urażenia kogokolwiek.

Wszystkie grupy które mogą przeszkadzać w adaptacji imigrantów zostaną odseparowane od społeczeństwa. Nie jest to przejaw agresji w stosunku do obywateli a odrobiona dobrego tonu jakim powinien Gospodarz obdarować zaproszonego Gościa. – twierdzą posłowie głosujący za wprowadzeniem nowego prawa.

Rząd Szwecji obiecał zadbać o osadzonych.

Aktualnie prowadzone są prace nad zorganizowaniem podmiotów, które będą w stanie wyprodukować oraz dostarczyć pełnowartościową dietę pod drzwi odseparowanych obywateli. Dodatkowo, każda rodzina otrzyma pomoc asystenta-imigranta który zadba o właściwie korygowanie poglądów swoich podopiecznych.

Ku zdziwieniu większości świata – pomysł w Szwecji uznano za genialny i przyjęto go z pełną aprobatą.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku