Szok pielgrzymów ŚDM – organizatorzy przez przypadek zabookowali Gang Albanii

0
2428
źródło pixabay.com

Niewiele osób mogło spodziewać się takiej niespodzianki podczas ŚDM. Przed Świątynią Opatrzności wystąpił Gang Albanii wykonując swoje najbardziej znane numery. Organizatorzy wyłączyli dźwięk artyście w trakcie wykonywania utworu „Klub Go Go”.

Większość zagranicznych gości bujała się to rytmu, robiąc sobie zdjęcia i tańcząc do muzyki. Nieliczni na placu Polacy, z przerażeniem obserwowali Króla Albanii wykonującego swoje najbardziej wulgarne nagrania, czekając na reakcję ze strony duchownych.

To był błąd. Szukaliśmy ciekawych muzyków, którzy muzycznie zainteresują wiernych. Po przesłuchaniu refrenu utworu wykonywanego przez Gang Albanii pt. „Zakazany Owoc” wydawało nam się, że dobrze trafiliśmy. Do czasu występu – mówią organizatorzy.

Popek wraz z załogą podczas ŚDM mieli wystąpić między innymi w Brzegach oraz na prywatnej audiencji u Papieża Franciszka.

Ponieważ występy zostały już opłacone, trwają rozmowy na temat „wypipowania” przekleństw. Managment artysty jeszcze nie zajął oficjalnego stanowiska w sprawie.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.