Szczyt G20 Hamburg. Niemieckie media odcinają się od pogłosek o zamieszkach.

0
1394
źródło pixabay.com (CC0)

Media na całym świecie donoszą o bitwach na ulicach Hamburga. Pogłoski o wojnie domowej zorganizowanej przez ultralewicę okazały się fakenewsem. Niemieckie media odcinają się od rozsyłanych pogłosek.

Relacje ze spotkania przedstawicieli światowych mocarstw G20 przerywają informacje o demonstracjach zorganizowanych przez Antifę.

Tysiące ludzi na ulicach Hamburga prowadzi happeningi uświadamiające skierowane w przechodniów.

Wolontariusze rozdają ulotki, prowadzą zbiórki karmy dla zwierząt oraz zbierają datki na cele statutowe reprezentowanych przez siebie fundacji.

Jak twierdzą redakcje prorządowe – bierny opór młodych ludzi wpływa na świadomość polityków oraz wzmacnia poparcie społeczne dla pokojowych rozwiązań.

Niemieckie media stanowczo odcinają się od informacji jakoby w Hamburgu miało dochodzić do eskalacji przemocy.

Komisarz hamburskiej policji potwierdził, że zatrzymano kilka osób w związku z drobnymi wykroczeniami – nie mającymi nic wspólnego z medialnymi doniesieniami o zamieszkach.

Niemieckie Minister Spraw Wewnętrznych odmówił komentarza w sprawie oddziałów bundeswehry, które zbierają się w gotowości bojowej pod miastem.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku