Sukces Warszawy! Prezydent stolicy otworzyła podróżnym chamskie metro!

0
1206
źródło pixabay.com (CC0)

W Warszawie, na planie krzyża, budowana jest II linia metra. Niestety okazało się, że część mieszkańców stolicy boi się zjechać do podziemnej kolejki. Aby przekonać strachliwych podróżnych, przygotowano kampanię informacyjną.

Metro to taki pociąg co jeździ pod ziemią. Skład podobny jest do kolejki, która dowozi każdego dnia pracowników do Warszawy z Sochaczewa, Radomia i Grodziska Mazowieckiego. Nie należy się jej bać! – czytamy w broszurze

Kampania zaznacza wiele porównań między kolejną żelazną a metrem. Między innymi elektryczna trakcja oraz bezobsługowe, automatyczne drzwi.

W informatorze dla strachliwych zaznaczono, że tunel średnicowy również znajduje się pod ziemią, i nikt się go nie boi!

Aby jeszcze bardziej umilić korzystanie z metra, przedstawiono pociągi jako „chamskie metro”, które przywozi pracowników gorszego sortu (zwanych potocznie słoikami) do Warszawy. Miasta pełnego perspektyw.

Start kampanii ma rozpocząć się w najbliższy poniedziałek i trwać do nowego roku. Kampania żywo zainteresowała rodowitych mieszkańców stolicy.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.